Найчастіші пошкодження конвеєрних стрічок та їх ремонт

Компанія УкрЕнергоПостач протягом тривалого часу ефективно виконує ремонт та регенерацію гумотканинних транспортерних стрічок. За весь період роботи наша фірма змогла набратися великого досвіду в ремонті конвеєрних стрічок, що дає нам можливість ефективно здійснювати цей тип ремонтних робіт в дуже складних умовах, при цьому утримуватися на високому рівні якості нашого сервісу.

Оцінивши ринок послуг, наша компанія зробила висновки, що більшість фірм применшують варіанти сервісу конвеєрних стрічок.

Цей вид послуг вважається абсолютно новим на ринку. Наприклад, коли багато фірм роблять лише заміну конвеєрної стрічки, наша фірма готова обслуговувати і, якщо треба, ремонтувати транспортерні стрічки, від початку і до кінця, від старту користування стрічкою і до ситуації, коли вона не підлягає ремонту.

При ефективному ремонті конвеєрної стрічки тривалість її використання може бути збільшена на п’ятдесят відсотків, а іноді й на сто відсотків.

Вся суть у тому, що іноді, коли здається спочатку, що конвеєрна стрічка стала несправною, вона все ж таки може бути відремонтованою і продовжувати працювати в майбутньому.

Слід детально розібрати, які типи поломок конвеєрної стрічки можна відремонтувати:

  • порізи, розташовані по довжині конвеєрної стрічки;
  • перерізні порізи;
  • стрічки різних розмірів, що проходять наскрізь дірки;
  • зрізи частки конвеєрної стрічки, розташовані збоку по довжині.

Слід розглянути всі типи поломок детальніше і на прикладі осмислити, як все-таки виконується ремонт транспортерної стрічки.

У ситуації коли поріз конвеєрної стрічки розташований по довжині, необхідно проаналізувати довжину порізу. У випадку, коли довжина порізу об’ємна конвеєрної стрічки, то більш ефективно проводити ремонт стрічки методом монтажу механічної планки на місце порізу і фіксація в цьому ж місці підходящими кріпильними виробами. За рахунок цього залишається на нормальному рівні еластичність конвеєрної стрічки та пропадає поріз.

У найгіршому випадку можна змінити частину порізаної стрічки. Якщо поріз по довжині конвеєрної стрічки невеликий, то найбільш ефективно сконструювати латку зі шматочка ідентичної стрічки та способом морозної вулканізації виконати ремонтні роботи транспортерної стрічки. Через існування такого методу відновлюється функціональність конвеєрної стрічки у повному обсязі та ліквідується поріз.

Ушкодження конвеєрної стрічки, що перетинають, вважаються дуже неприємною новиною, оскільки зазвичай ремонт проводиться зміною ділянки з порізом стрічки, особливо, якщо пошкодження розташоване на межі конвеєрної стрічки, а не в центрі. Неприємна новина про пошкодження також через те, що при тиску на стрічку воно стає більше. Якщо перетинаючий поріз розташований у центрі стрічки, то може бути усунений або механічним методом, або способом морозної вулканізації.

Стрічки, що проходять наскрізь дірки, вважаються найлегшими в плані ремонту і дуже швидко ліквідуються накладенням планки з частини ідентичної стрічки.

Зрізи частки конвеєрної стрічки, розташовані збоку по довжині погані тим, що з конвеєрної стрічки починає зношуватися корд, що веде до ще більшого порізу стрічки конвеєрної. Такі порізи можна ремонтувати повною заміною частини стрічки на частину ідентичної стрічки або в залежності від того, який поріз ремонтувати методом шліхтування. Іноді необхідно усувати площу пошкодженої поверхні, а потім наносити клей на поріз, не допускаючи чергового розкладання краю конвеєрної стрічки.

Виходить, що для більшості інших фірм вигідніше один раз на місяць робити замовлення приїзду наших майстрів для аналізу стану конвеєрної стрічки та при виявленні порізів, їх ліквідації. Через це Ви зберігаєте велику кількість грошей, оскільки швидка ліквідація порізів у стрічці є бар’єром для їхньої майбутньої появи або збільшення вже наявних порізів, що означає більш рідкісну купівлю нової та дорогої стрічки.