Електродвигуни, командоконтролери та фазні кільця

Електродвигуни серії ARRK та SMH використовуються в механізмах підйому, повороту та вильоту стріли портальних кранів «Сокіл», «Кондор», «Альбатрос» та «Альбрехт».

Струмонімачі кільцеві фазні служать для передачі електричного ланцюга між обертовими і фіксованими деталями двигунів.

Електродвигун ARRK 354-8

Електродвигун SMH 180

Електродвигун SMH 160

Електродвигун SMH 200

Кільце фазне Е160х90-3

Кільце фазне Е140х80-3

Кільце фазне Н300-0

Командоконтролери п/к "Сокіл"

ТОВ НВП «Укренергопостач» є надійним постачальником електродвигунів, комплектуючих та запасних елементів для транспортуючого продукції та вантажопідйомного промислового обладнання. Завдяки чіткому виконанню своїх зобов’язань та відмінній якості продукції, що поставляється, компанія набула гарної репутації серед підприємств-партнерів і споживачів своїх товарів. В «Укренергопостач» завжди можна купити електродвигуни, фазні кільця та командоконтролери за досить доступними цінами.

Асортимент продукції, що пропонується

Представлені в каталозі компанії пристрої та конструкції відрізняються надійністю, підвищеною безпекою, відмінними експлуатаційними характеристиками. В тому числі:

 • Електродвигуни серій SMH та ARRK з фазним ротором від німецького виробника. Мають різні параметри потужності. Експлуатуються в механізмах повороту, підйому та вильоту стріли кранів портального типу “Альбатрос”, “Сокіл”, “Альбрехт”, “Кондор” та ін.
 • Кільцеві фазні струмознімачі серій Е і Н. Служать для передачі електроланцюга між фіксованими елементами двигунів, що обертаються. Встановлюються на вантажопідйомну портальну техніку.
 • Командоконтролери. Дозволяють керувати вильотом стріли, роботою вантажних лебідок та повертанням крана у заданий бік. Призначені для встановлення на портальні крани кількох типів.

Як замовити електродвигуни, фазні кільця та командоконтролери з доставкою по Україні та Європі

У вантажопідйомному обладнанні, що транспортує продукцію, не обійтися без електродвигунів, комплектуючих. Компанія пропонує зацікавленим клієнтам надійні пристрої, елементи їхніх конструкцій.

Різновиди агрегатів, вузлів, керуючих модулів портальних кранів, які можна купити у нас:

 • електродвигуни класу SMH, ARRK;
 • кільцеві фазові струмознімач;
 • командоконтролери.

Обладнання та комплектуючі використовуються для встановлення на портальні крани різних типів. Пристрої мають підвищену безпеку, тривалий період експлуатації в стандартних режимах. Придбати гарантовано високої якості електродвигуни, фазні кільця та командоконтролери в Одесі та інших містах можна, зв’язавшись з менеджером компанії або заповнивши онлайн-заявку. Нами будуть враховані всі ваші побажання і ми зможемо підібрати для вас найбільш оптимальний варіант.

Особливості електродвигунів портальних кранів

Електромотори виконують роль виконавчих механізмів. Включаються за командою оператора та виконують такі операції:

 1. виробляють повороти крана;
 2. змінюють виліт стріли;
 3. піднімають вантаж.

Обидва типи електроагрегатів із фазним ротором і поставляються від німецького виробника. Мають різні параметри потужності, числа обертів за хвилину.

Кільцеві фазові струмозйомники

Надійні електровузли серій Е і Н. Застосовують вироби для трансферу електроструму від нерухомих елементів електроланцюгів до комплектуючих обладнання, що обертається. Встановлюють вантажопідйомну техніку портального типу.

Командоконтролери для портальних кранів

Модульне обладнання складається із двох приладів. У комплекті вони дозволяють керувати такими процесами:

 1. роботою вантажних лебідок;
 2. управління вильотом стріли;
 3. повертання крана в потрібний бік.

Пристрої призначені для встановлення кількох типів портальних кранів.