Ремонт конвеєрів

Історія застосування конвеєрів починається із 17 століття. У сучасній промисловості важко уявити виробничі лінії без застосування цього пристрою. Великі логістичні комплекси, морські та аеропорти постійно використовують конвеєри. Для забезпечення безперебійного функціонування лінії конвеєра необхідно підтримувати її в справному, працездатному стані.

Однією з основних складових пристрою конвеєра є стрічка. Які основні причини її пошкодження?

 • Надмірне навантаження, перекіс радіусу барабана, попадання будь-яких мастильних матеріалів на полотно стрічки веде до пробуксування на провідному барабані.
 • Збільшений провіс між нижніми роликами, при постійному зіткненні поверхні зі сторонніми об’єктами, призводить до швидкого зношування.
 • Якщо відбувається заклинювання роликів верхньої стрічки, неробоча поверхня піддається зносу у прискореному режимі.
 • У разі неправильного вибору завантажувального лотка, з якого матеріал падає, а не перекладається, виникають пробоїни різної локалізації.
 • Якщо стрічка працює з перевантаженням, а вантаж потрапляє між барабаном та стрічкою, виникає обрив у місці стикування.
 • Якщо бічна поверхня піддається тертю про конструктивні елементи конвеєра, відбувається зношування бічних кромок.
 • При регулярному попаданні води, олії, мастил на робочу поверхню стрічки відбувається розбухання, поява бульбашок.

Ремонт конвеєрних стрічок

Методи профілактики пошкоджень конвеєрної стрічки

Професійні майстри з ремонту стрічок конвеєрів рекомендують проводити їхнє центрування. Процес являє собою здійснення наступних етапів.

 • Існуючі деталі замінюють напрямними роликами, встановлюють на ходову частину.
 • Здійснюють прокатку.

За підтримки правильного становища стрічки конвеєра, виключається бічний сход вантажу, попереджається поломка устаткування, що економить витрати на капітальний ремонт, повну заміну стрічки.

Види ремонтних робіт

 1. Механічний метод ремонту відбувається кріпильними вузлами, інструментами.
 2. Методика гарячої вулканізації є одним із найефективніших. Необхідне застосування спеціального обладнання. Це тривалий, технологічно складний процес.
 3. Склеювання або холодна вулканізація. Дозволяє швидко повернути стрічку конвеєра до робочого стану, що зробило спосіб популярним. На затвердіння речовини, що з’єднує полотна, потрібно 6-8 годин.

Ремонт приводних барабанів конвеєра методом футерування

Футеровка – це спеціальний процес покриття поверхні барабана технічною пластиною. Пластина складається з гуми особливого типу з рельєфною поверхнею. Футерування приводних, натяжних, барабанів, що відхиляють, магнітних сепараторів може здійснюватися при можливості без демонтажу барабана зі ставу конвеєра. Для ремонту будуть застосовуватись спеціальні гумові профільовані технічні пластини вітчизняного, імпортного виробництва. Також застосовуються гумові технічні пластини з металокерамічними вставками. Основна методика ремонту – це процес холодної вулканізації, який складається з декількох етапів. Метод є найчастіше застосовуваним з таких причин.
 • Підходить для будь-яких розмірів.
 • Найекономічніший.
 • Сприяє подальшому тривалому терміну експлуатації барабана.

Специфіка ремонту конвеєра

Виконання якісних ремонтних робіт потребує відмінного знання технологій, застосовуваних матеріалів, практичних навичок, які є у професійних майстрів з ремонту конвеєрів. Компанія “Укренергопостач” – визнаний досвідчений експерт у цій галузі, готовий виконати ремонт у найкоротший термін.

Якщо на підприємстві присутні професіонали з ремонту, компанія “Укренергопостач” може поставити відповідні професійні матеріали та інструменти для здійснення ремонту конвеєрних стрічок .

Стабільна, надійна робота конвеєра безпосередньо залежить від своєчасних профілактичних, ремонтних робіт.

Все необхідне для ремонту конвеєрних стрічок прямого постачальника!

+38 067 484 49 31

ТОВ НВП «Укренергопостач» займається професійним ремонтом конвеєрних стрічок та футеруванням приводних барабанів конвеєрів по всій Україні. Супутнім напрямком професійної діяльності є постачання необхідних інструментів, комплектуючих та пристроїв для ремонту та обслуговування конвеєрів.

У нас можна придбати:

 • клеї, адгезиви та розчини, у тому числі двокомпонентний клей холодної вулканізації TP100;
 • футерувальна та ущільнювальна гума для ремонту конвеєрних стрічок та футерування барабанів;
 • екструдери-пістолети для клею, шліфувальні диски;
 • ножі-очисники конвеєрної стрічки (скребки для конвеєра): керамічні та поліуретанові.