Струмоприймачі, ящики опорів та СЗЧ до них

СЗЧ до навантажувальних опорів

Пластини опорів №10/№16/№24

Блок резисторів

Ізолятор слюдяний 600х16, 5х12, 5

Ізолятор D35, 5хd16, 5х17, 5 кераміка

Ящики сопротивлений

Скринька пускових опорів п/к "Сокіл"3*C37

Блок пускових опорів п/к "Сокіл"

Резисторна скринька С*37

Ящики опорів, що поставляються (блоки резисторів), компанією “УкрЕнергоПостач” застосовуються для приведення в дію, гальмування електричних двигунів типу SMH і ARRK, а також для регулювання їх швидкості.

Токоприёмники портальных кранов

Токоприймач Schleifring Korper E F.KSTS

Струмоприймач E 7x200 Schleifring Koerper AUSF G.

Струмоприймач кільцевий E 28x200-7x400

Струмознімачі кранів “Альбатрос”, “Альбрехт”, “Сокіл”, “Кондор”, “Ганц” призначені для підведення постійного струму напругою до 220В і змінного струму напругою до 380В, частотою 50Гц від нерухомого джерела до рухомих частин рухомих частин, що повертаються. .

Зйомники струму, контактні кільця, ізолятори

Ізолятор A 22x28

Ізолятор B 22x21

Ізолятор B 22x28

Трубка шестигранна 6 - KT

Кільце контактне 200KPL

Кільце контактне 342KPL

Трубка 17х21х1000

Знімач струму EGBS 402-3 у зборі

Пропоноване користувачам обладнання та змінні запчастини до нього високоякісні, розраховані на тривалу експлуатацію. Встановлюються вироби на портальні крани, інші вантажопідйомні установки або агрегати, де вони сумісні за конструкцією, технічними параметрами.
Різновиди пристроїв, СЗЧ
У каталозі відвідувачі онлайн-сторінки зможуть придбати наступні комплектуючі:
  • ящики опорів;
  • токоприймачі;
  • СЗЧ до навантажувальних опорів;
  • ізолятори;
  • знімач струму;
  • кільця контактні.
Окремі вироби та вузли виготовлені відповідно до норм та вимог стандартів. У специфікації до продукції зазначені їх точні техно-характеристики, сфери застосування. Скриньки опорів У розділі є блок-модулі, основне призначення яких керує роботою електродвигунів ARRK, SMH. Пристрої приводять підключені агрегати в дію, регулюють швидкість обертання валу. За командою оператора виконують гальмування електромоторів. Токоприймачі Вироби представлені такими модифікаціями:
  • Schleifringkoerper E;
  • E 28x;
  • Schleifringkoerper AUSFG.
Застосовуються для підведення електроенергії, змінного 380В і постійного електроструму 220В, від нерухомих елементів конструкції до функціонуючих в русі. Встановлюються в електроланцюзі портальних кранів, іншого обладнання за наявності сумісності. Вибрати необхідну СЗЧ, блок-модуль або струмоприймач нескладно, якщо необхідно замінити точний аналог. За сумнівів у сумісності різних деталей, вузлів, приладів клієнт зможе отримати професійну консультацію досвідчених фахівців.