Постачання матеріалів та інструментів для ремонту та обслуговування конвеєра

Більшість великих промислових підприємств оснащені конвеєрними стрічками. З їхньою допомогою відбувається транспортування товару з однієї ділянки в цех до іншої, або між цехами. Значною частиною конвеєра, крім стрічки є приводні барабани. Від правильно обраного та встановленого транспортера, від його безперервної подачі продукції залежить весь процес виробництва, його терміни та якість продукції, що випускається.

Для продовження терміну служби конвеєра рекомендується вчасно проводити огляд та при необхідності ремонт або заміну комплектуючих та витратних матеріалів.

Клеї, адгезиви та розчини для ремонту конвеєрних стрічок методом холодної вулканізації та футерування барабанів

Процес холодної вулканізації використовують повсюдно, коли необхідно відновити цілісність виробів з гуми. Також цей метод активно застосовують під час ремонту конвеєрних стрічок. Холодна вулканізація зручна тим, що вона не вимагає додаткового нагрівання елементів, цей процес здійснюється швидко і допомагає значно продовжити термін служби конвеєра.

Єдиною умовою для проведення необхідного ремонту є застосування перевірених витратних матеріалів: клеїв та розчинів. Якщо дотримано всіх умов ремонту та використано якісні склади та комплектуючі, то відремонтований конвеєр працюватиме тривалий час без нарікань.

Матеріали для холодної вулканізації здатні:

 • з’єднати конвеєрні стрічки;
 • відновити цілісність стрічок;
 • гумувати поверхні з металу (футерування барабанів).

Наша компанія займається поставкою та продажем клею, адгезивів і розчинів для ремонту стрічок конвеєра, виробництва лідерів галузі. Вся продукція сертифікована та відрізняється високою якістю. Якщо Ви шукаєте купити якісний клей для холодної вулканізації, то Ви потрапили за потрібною адресою!

Крім клеїв та розчинів, найбільш затребуваним матеріалом для ремонту є спеціальна гума.

Футерувальна та ущільнювальна гума для ремонту конвеєрних стрічок та футерування барабанів

Для запобігання прослизання конвеєрної стрічки на барабані рекомендується періодично проводити футеровку приводних барабанів. Також слід стежити за станом стрічки. Футерування здійснюється за допомогою футерувальної гуми. Сам процес нагадує захисне оздоблення елементів обладнання. Він дозволяє надати частинам конвеєра додаткову міцність та зносостійкість, значно збільшити термін служби. Також захисна гума запобігає барабану від проникнення пилу і вологи, тим самим захищає його від корозії та можливого руйнування.
При покритті барабанів ущільнювальною гумою, можна досягти максимального зчеплення між стрічкою і барабаном. Це дозволить переміщатися стрічці без затримок та заїдань, не викликаючи непотрібної деформації та пагорбів. Футувальна гума поставляється у формі накладок. Їх розмір та товщина залежить від виробничого процесу на підприємстві. Від правильно вибраних матеріалів для ремонту залежить якість роботи та термін служби транспортера. Види гумотехнічних виробів
 • Ущільнювальна, товщина може бути: 20, 25, 30 мм;
 • Профільна пластина з гуми, що випускається: 8, 10, 12, 20 мм;
 • Армована керамікою, гумові пластини мають товщину: 12 мм та 15 мм;
 • Гладка: 8, 10, 12, 20 мм.
Вибір товщини пластини залежить від наявного зазору, від встановлених барабанів і самого технологічного процесу. У нас Ви завжди можете купити якісну гуму для ремонту конвеєрних стрічок і футерування барабанів конвеєра за цінами прямого постачальника. Вся продукція відповідає найсуворішим стандартам та має всі необхідні сертифікати.

Інструменти та комплектуючі для ремонту та обслуговування конвеєрних стрічок та футерування барабанів

Належне обслуговування та догляд за конвеєрними стрічками є запорукою рентабельності та ефективності виробництва. На підприємствах немає достатнього часу для ремонту обладнання. Виходом із цієї ситуації є застосування необхідних інструментів для ремонту. Сучасні пристрої допомагають у короткий термін відновити працездатність обладнання та продовжити термін його служби.

Найпопулярніші інструменти для ремонту стрічок та барабанів:

 • Пістолет-екструдер;
 • Ніж-очисник (скребок) стрічки конвеєра;
 • Шліфувальні диски.

Одним із незамінних інструментів для ремонту конвеєра є Екструдер-пістолет. З його допомогою робітники роблять “заклеювання” стиків, дірок та інших дефектів. Принцип роботи пістолета полягає в переробці пластику (який закладається в пістолет) в спеціальний склад, що клеїть, розплав. Його пристрій зрозумілий та зручний у використанні. Пістолет має функцію термоконтролю, що дозволяє підтримувати температуру матеріалу на необхідному рівні, що запобігає складу передчасного застигання.

Не менш необхідним на підприємствах є керамічні і поліуретанові скребки-очисники конвеєра. Конвеєрна стрічка має бути завжди чистою, не мати стороннього сміття, пилу.

Даний скребок дозволяє очищати стрічку належним чином, не ушкоджуючи її. Керамічне покриття не дряпає стрічку, воно довговічне.

Самий очисник є зручним та безпечним у використанні.

На будь-якому підприємстві, рано чи пізно, відбувається технологічне зношування обладнання. Природне стирання та деформування деталей відбувається навіть за дотримання всіх правил і норм експлуатації обладнання. Коли вийшло з ладу обладнання, простий неминучий. Але треба розуміти, що час простою можна значно скоротити, використовуючи інструменти, комплектуючі та розхідники від надійних постачальників. Якісні витратні матеріали допоможуть не тільки швидше повернутися до робочого процесу, а й уникнути проблем надалі, збільшити вироблення та зменшити відсоток шлюбу.

Все необхідне для ремонту конвеєрних стрічок прямого постачальника!

+38 067 484 49 31

ТОВ НВП «Укренергопостач» займається професійним ремонтом конвеєрних стрічок та футеруванням приводних барабанів конвеєрів по всій Україні. Супутнім напрямком професійної діяльності є постачання необхідних інструментів, комплектуючих та пристроїв для ремонту та обслуговування конвеєрів.

У нас можна купити за найкращими цінами:

 • клеї, адгезиви та розчини, у тому числі двокомпонентний клей холодної вулканізації TP100;
 • футерувальна та ущільнювальна гума для ремонту конвеєрних стрічок та футерування барабанів;
 • екструдери-пістолети для клею, шліфувальні диски;
 • ножі-очисники конвеєрної стрічки (скребки для конвеєра): керамічні та поліуретанові.