БАРАБАННИЙ НІЖ-ОЧИСНИК з поліуретановими сегментами БНО, СВО

Технічні характеристики

Ширина стрічки, що очищається, мм – 650 – 2000

Середнє зусилля притискання ножа очищувача, Н – 120

Кількість поліуретанових сегментів, шт – 7-17

Довжина, мм – 800-3000

Висота, мм – 250

Відповідає ТУ 2292-057-18563945-2007

Барабанний ніж-очисник моделі БНО призначений для очищення робочої обкладки стрічки від примазування шляхом зіскребання набірним ножем із поліуретанових сегментів. Очищення стрічки провадиться на розвантажувальному барабані.

Найбільш ефективно очисний скребок працює тоді, коли стикові з’єднання стрічки виконані гарячим або холодним способом. Пристрій знижує зношування стрічки за рахунок низького коефіцієнта тертя поліуретану по стрічці і забезпечує максимальний ступінь очищення за рахунок прогресивної конструкції.

Ніж-очисник складається з:

 • Скребкового валу 1, на якому притискною пластиною та болтовими з’єднаннями 2 закріплені поліуретанові скребки 3.
 • Скребковий вал 1 встановлений на опорах 4 і 5, які кріпляться болтовими з’єднаннями 6 або безпосередньо до рами приводної станції конвеєра або до приварених до неї монтажних пластин 7.
 • Опори 4 і 5 встановлюються таким чином, щоб край ножа був на 10-15 мм нижче осі обертання розвантажувального барабана конвеєра. На опорі 5 встановлена ​​шпилька 8 із пружиною 9.
 • На шпильці накручені гайка 10 регулювання зусилля притиску та гайки 11 обмеження кута повороту ножа.
 • Пружина 9 діє на регулювальне кільце 12, що фіксується на скребковому валу затискним гвинтом 13, через який зусилля притискання передається на ніж.
 • Виконання пристрою на ширину стрічки 650 – 2000 мм мають симетричні опори типу 5, таким чином притискання ножа до стрічки реалізується двома однаковими пружинами.

МОНТАЖ НОЖА-ОЧИСНИКА

 1. Перед встановленням пристрою слід частково викрутити затискний гвинт 13, звільнивши таким чином регулювальне кільце 12.
 2. Гайками 11 стиснути пружину 9 на 20-25 мм, при цьому гайка 10 повинна бути в нижньому положенні.
 3. Далі опори 4 і 5 кріпляться болтовими з’єднаннями 6 безпосередньо до рами приводної станції конвеєра, або до приварених до неї монтажних пластин 7.
 4. Опори 4 і 5 встановлюються таким чином, щоб край ножа прилягав до стрічки по всій довжині і був на 10-15 мм нижче осі обертання розвантажувального барабана конвеєра (мал. 2а).
 5. При цьому ніж повинен бути у вертикальному положенні або мати нахил на барабан до 5˚ (рис. 2а).
 6. Також слід з вивіркою за рівнем забезпечити однакові кути нахилу до горизонталі (рис. 2б) кромки ножа (або осі скребкового вала 1) і утворює барабана А.
 7. Після закріплення опор слід послідовно закрутити гвинт 13 і викрутити до максимуму гайки 11.

Пристрій готовий до роботи.

ЕКСПЛУАТАЦІЯ ПРИСТРОЇ

Періодичність огляду пристрою – раз на тиждень. При огляді слід контролювати зношування та за станом очищеної обкладки стрічки – достатність зусилля притискання скребків. При роботі пристрою здійснюється притискання скребків 3 до стрічки, що очищається пружиною 9. Знос скребків призводить до зменшення зусилля притискання скребків, для його збільшення слід підтиснути пружину гайкою 10.

УВАГА! Надмірне притискання ножа очищувача до стрічки призводить до інтенсивного зношування скребків.

У випадку, якщо пружина 9 обмежується гайками 11, але зношування скребка не досягло максимального значення, слід виставити гайки 10, 11 і регулювальне кільце 12, як це описано у вказівках до монтажу пристрою.

При зношуванні поліуретанових скребків до висоти 40-50 мм (мал. 3) слід зробити заміну зношених скребків пристрою на нові.

ГАРАНТІЙНІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

Гарантійний термін експлуатації поліуретанових скребків – 6 місяців при очищенні стрічки від абразивних матеріалів та 12 місяців – при очищенні стрічки від не абразивних матеріалів. На металоконструкції надається гарантія 18 місяців. Гарантійний термін починається з дня постачання пристрою споживачеві. Протягом гарантійного терміну усунення несправностей здійснюється виробником власним коштом.

Необхідною умовою виконання гарантійних зобов’язань є огляд несправного пристрою представником постачальника дома експлуатації. У разі використання не за призначенням або неправильного монтажу або порушення правил експлуатації пристрою гарантійні зобов’язання не надаються. При механічних стикових з’єднаннях, виконаних за допомогою заклепок, болтів та інших виступаючих елементів, гарантія не надається.

Рис. 2. Правильное положение ножа очистителя
Рис. 3. Начальное положение (а) и максимальный износ (б)

Є питання? Отримайте детальну консультацію!

Наші фахівці оперативно дадуть відповідь на будь-які питання про терміни та умови поставки або проведення робіт.
  Україна, м. Одеса, вул. Середня, 10-б

  +38 067 484 49 31

  ukres@ukr.net