Надійний помічник – портальний кран GANZ

“Ганц” відноситься до порталного типу кранів, виробництво здійснюється судно-кранобудівним заводом у Будапешті. Цей кран визнаний як найкращий у всьому світі, цей титул він заслужив завдяки інженерним рішенням, які приймаються на ньому в процесі вантажно-розвантажувальних робіт у портах і складах. Також слід зазначити, що кран був ретельно спроектований за всіма нормами якості.

Фахівці, які безпосередньо працюють з цією технікою, впевнено запевняють, що механізм підняття дуже надійний. Незалежно від того морський це або річковий порт, він завжди має бути оснащений портальним краном і в більшості випадків саме “Ганц” встановлений у портах. Тільки спеціалісти з компанії “Ганц” мають право займатися встановленням портального крана свого бренду. Техніка не складна у використанні, все що треба буде робити так це стежити за агрегатами і хоч іноді заглядати в посібник з використання

Крани від GANZ оснащені трьома електродвигунами, 2 відповідають за рух, підйом вантажів і за закриття ковша з вантажем, а 1 відповідає за поворотний механізм і довжину виносу стріли. Харчування вони отримують рахунок струму 380 Вольт. Поворотні механізми рухаються вертикально, механізми, що відповідають за рух горизонтально. Електроприводи, встановлені в крані, управляються за допомогою контролера. Лебідки, встановлені на грейфері, використовуються за допомогою спеціальної диференціальної установки.

Електродвигуни від компанії GANZ оснащені захистом від короткого замикання у вигляді плавких запобіжників. Двигуни мають подвійний тип захисту, загальний та індивідуальний. У певних точках механізму спеціально встановлені вимикачі, метою яких є обмежити роботи цих механізмів.

Відмінною рисою портального крана GANZ є високий показник ККД. Під час роботи оператор крана може використовувати грейферний ківш, так і гак. Також у крані є спеціальна система повернення енергії. Через свою надійність і довгий термін служби, портальний кран GANZ і набув такої популярності, і швидше за все буде користуватися нею протягом довгих років.

Останні аспекти

Уряд Союзу Радянських Соціалістичних Республік до 1991 року у процесі взаємодопомоги придбав понад п’ять тисяч чотириста угорських портальних кранів компанії GANZ, більшість кранів досі перебувають у використанні портів країн колишнього СРСР, складських приміщень, судноремонтних та суднобудівних заводів по всій земній кулі.

Наскільки б техніка не була гарною, вік нікого не щадить і крани GANZ не є винятком. Справно працювати протягом 50 років, навіть за умови, що всі агрегати вчасно обслуговуватимуться і замінюватимуться, не зможе жоден кран. Навіть за найсуворіших умов використання крани “Ганц” витримують 3 роки, у середньому темпі експлуатації вони протягнуть 5 років, це їхній максимальний термін якісної роботи.