Види конвеєрних стрічок

Майже в кожному серйозному виробництві сьогодні є конвеєр, на якому рухається конвеєрна стрічка, але мало хто здатний чітко визначити, який матеріал необхідний у кожному окремому моменті. Він може бути різним, залежно від функціонального призначення конвеєра.

У багатьох ситуаціях купують конвеєрну стрічку класичного функціонального призначення. Вона сумісна з невибагливими конвеєрами з погляду умов використання. Для перевезення вантажів малої ваги використовується резинотканинна транспортерна стрічка, а для вантажів з великою вагою – резінотросова. Можна сказати, що це дві базові категорії конвеєрних стрічок, серед них можуть бути різні удосконалення відповідно до функціонального застосування.

Наприклад, для продуктових компаній найбільше підходить харчова конвеєрна стрічка, оскільки вона відповідає всім необхідним санітарним нормам. У гірничій промисловості застосовують шахтну конвеєрну стрічку, яка буває в залежності від умов роботи: займистою і займистою. На хімічних та металургійних підприємствах слід використовувати теплостійку конвеєрну стрічку, тому що там нерідко зустрічаються дуже великі температури. Для доставки пухких та абразивних виробів найбільшу сумісність має шевронна стрічка конвеєрна.

Поламалася конвеєрна стрічка – звертайтесь до УкрПортСервісу

На виробництві бувають ситуації, коли конвеєрна стрічка виходить із ладу. Зазвичай не вигідно купувати нову, оскільки конвеєрну стрічку можна відремонтувати. Наша компанія займається професійним ремонт конвеєрних стрічок. Ми здатні прибрати поздовжні і поперечні розрізи стрічок, ремонтуємо пробої, що проходять наскрізь, і бічні зсуви.

Перед тим як розпочати ремонт, ми аналізуємо поточний стан вашої стрічки та рівень її поломки. Ці фактори впливають на вартість ремонту. За умови, що матеріал має невеликі несправності, тому що зробити їх буде нескладно, відповідно ремонт буде коштувати дешево. В інших ситуаціях несправності бувають серйознішими, що вигідніше купити нову конвеєрну стрічку.

Крім ремонту, наша фірма пропонує послуги з покращення конвеєрних стрічок, виконує різання, з’єднання за допомогою стикувального матеріалу, футерування та облицювання барабанів.